Opatrenia za účelom zníženia pravdepodobnosti šírenia nákazy COVID-19

13. marca 2020

❗️ Priatelia, ❗️

aj my pozorne sledujeme vývoj koronavírusu (COVID -19) a dbáme na odporúčania Úradu verejného zdravotníctva SR. Chceme vás ubezpečiť, že hygiena na našej klinike je pre nás prvoradá a denne dezinfikujeme všetky naše priestory. Sonoclinic je zdravotnícke zariadenie s privátnou atmosférou lokalizované mimo veľkých zdravotníckych zariadení, preto je riziko nákazy minimálne. Zároveň veríme, že naši návštevníci sú zodpovední a nevystavujú nás, ani svoje okolie ohrozeniu. Sonoclinic s.r.o. funguje v štandardných otváracích hodinách a už teraz sa na vás tešíme.

V súvislosti s koronavírusom sme nútení zaviesť nové opatrenia. Chápeme, že sa na vyšetrenie tešíte a s vami aj vaši rodinní príslušníci, no v rámci zníženia pravdepodobnosti šírenia nákazy vás prosíme o dodržiavanie týchto opatrení:

– na vyšetrenie prichádzajte bez doprovodu. Chápeme, že ak máte deti a sú v povinnej izolácii, máte starosti s tým, kto sa o nich v tom čase postará. Prosíme, aby váš partner ostal s nimi doma. Neberte ich so sebou, lebo ich vystavujete vyššiemu riziku nákazy ako keby ostali doma.

Vyšetrenie bude zaznamenané na USB kľúč, ktorý si buď donesiete so sebou alebo ho môžete zakúpiť u nás.

– ak môžete, príďte na vyšetrenie s rúškom na tvári. Ak ho nemáte, poskytneme vám ho, pokiaľ sa nevyčerpajú naše zásoby.

– v čakárni budete mať jednorazové dezinfekčné prostriedky na ruky, použite ich PRED návštevou toalety a samozrejme aj po nej.

– ak ste boli posledných 14 dní v rizikových oblastiach mimo SR, nechoďte prosím na vyšetrenie, ohrozujete ostatné mamičky a aj nás.

– na vyšetrenie príďte do našich priestorov 5 minút pred stanoveným časom vyšetrenia, našou snahou je, aby sa v čakárni zdržiavalo čo najmenej osôb.

Nehanbite sa nosiť rúška, v boji proti koronavírusu pomôže len naša disciplinovanosť. Ďakujeme ?